| МОЩНОСТ | 2100.00 W |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | D6960GP E51 |
| МОЩНОСТ: | 2100.00 W |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| TИП МОТОР: | DC |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.040 kg |
| EAN | 5038061165043 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 2100.00 W |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | D6960GP E51 |
| МОЩНОСТ: | 2100.00 W |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| TИП МОТОР: | DC |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.040 kg |
| EAN | 5038061165043 |