| МОЩНОСТ | 2300.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ЙОНИЗАЦИЯ | Да |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | AC5860 E51 |
| МОЩНОСТ: | 2300.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| TИП МОТОР: | AC |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.200 kg |
| EAN | 5038061140446 |

















