| МОЩНОСТ | 1200.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 2 |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ICSA 1604 |
| МОЩНОСТ: | 1200.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 2 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.905 kg |
| EAN | 6948354200537 |





i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1200.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 2 |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ICSA 1604 |
| МОЩНОСТ: | 1200.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 2 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.905 kg |
| EAN | 6948354200537 |