| МОЩНОСТ | 2100.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 3 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ЙОНИЗАЦИЯ | Не |
| Марка | BRAUN |
| МОДЕЛ: | BRHD210E |
| МОЩНОСТ: | 2100.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 3 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Не |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| TИП МОТОР: | DC |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.090 kg |
| EAN | 3030050188998 |
















