| POWER | 2100.00 W |
| HEATING LEVELS | 3 |
| WORK LEVELS | 2 |
| IONIZATION | No |
| Brand | BRAUN |
| MODEL: | BRHD210E |
| POWER: | 2100.00 W |
| HEATING LEVELS: | 3 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| IONIZATION: | No |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.090 kg |
| EAN | 3030050188998 |
















