| POWER | 1200.00 W |
| HEATING LEVELS | 2 |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ICSA 1604 |
| POWER: | 1200.00 W |
| HEATING LEVELS: | 2 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.905 kg |
| EAN | 6948354200537 |





i
"" Today
| POWER | 1200.00 W |
| HEATING LEVELS | 2 |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ICSA 1604 |
| POWER: | 1200.00 W |
| HEATING LEVELS: | 2 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.905 kg |
| EAN | 6948354200537 |