| МОЩНОСТ | 2400.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 3 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | AC 9140 |
| МОЩНОСТ: | 2400.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 3 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| TИП МОТОР: | AC |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.500 kg |
| EAN | 4008496873449 |













