| POWER | 2300.00 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | AC5860 E51 |
| POWER: | 2300.00 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| MOTOR TYPE: | AC |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.200 kg |
| EAN | 5038061140446 |

















