| POWER | 1000.00 W |
| DIAMETER MM | 50.00 мм |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | AS5901 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 1000.00 W |
| DIAMETER MM: | 50.00 мм |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.790 kg |
| EAN | 5038061138290 |








i
"" Today
Без значение дали се приготвяте за вечер навън или за работа от вкъщи, сешоар машата Remington AS5901 Coconut Smooth ,ще Ви помогне да изглеждате и да се чувствате в най-добрата си форма. Сигурни сме, че този симпатична сешоар маша ще се превърне в новия Ви любим уред.Тя постига изключително гладко и меко изпълнение всеки път. Независимо дали желаете да създадете обем, подскачащи букли или просто гладка и блестяща прическа.
Основите на четката не просто са с едно от най-добрите покрития, Advanced Ceramic, но са допълнително импрегнирани с балсам, съдържащ кокосови микрочастици. Те ще направят косата Ви изключително мека и гладка.Тя има две глави - тънка (30мм) и обемна (50мм), а смесеният вид иглички позволява разнообразие от стилове. Главите се свалят и почистват изключително лесно.
Нейната система за йонизация е толкова добра, че създава 90% повече йони от обикновена сешоар маша. Това означава край на наелектризирането! Вече можете да създадете прическата, която наистина Ви отива! Когато сте готови, фиксирайте със студената струя Cool Shot, за да запазите стила си през целия ден.
| POWER | 1000.00 W |
| DIAMETER MM | 50.00 мм |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | AS5901 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 1000.00 W |
| DIAMETER MM: | 50.00 мм |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.790 kg |
| EAN | 5038061138290 |
Total price:55.90 €/109.33 лв.