| POWER | 800.00 W |
| DIAMETER MM | 38.00 мм |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHA301/00 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 800.00 W |
| DIAMETER MM: | 38.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.635 kg |
| EAN | 8720689002776 |








i
"" Today
| POWER | 800.00 W |
| DIAMETER MM | 38.00 мм |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHA301/00 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 800.00 W |
| DIAMETER MM: | 38.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.635 kg |
| EAN | 8720689002776 |