| МОЩНОСТ | 1500.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 4 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SHD 8520BL |
| МОЩНОСТ: | 1500.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 4 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| КОНЦЕНТРАТОР: | Да |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 2.50 м |
| TИП МОТОР: | BLDC |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.960 kg |
| EAN | 8590669388738 |















