| POWER | 1500.00 W |
| HEATING LEVELS | 4 |
| WORK LEVELS | 2 |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SHD 8520BL |
| POWER: | 1500.00 W |
| HEATING LEVELS: | 4 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| CONCENTRATOR: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | No |
| CABLE LENGTH: | 2.50 м |
| MOTOR TYPE: | BLDC |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.960 kg |
| EAN | 8590669388738 |
















