| МОЩНОСТ | 2100.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 3 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ЙОНИЗАЦИЯ | Да |
| Марка | BRAUN |
| МОДЕЛ: | BRHD225E |
| МОЩНОСТ: | 2100.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 3 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.95 м |
| TИП МОТОР: | DC |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.160 kg |
| EAN | 3030050188981 |



















