| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 300.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | 08F0005/1006077 |
| PAVILION TYPE: | GAZEBO |
| LENGTH: | 300.00 см |
| WIDTH: | 300.00 см |
| HEIGHT: | 260.00 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| EAN | 3800139246938 |












