| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 290.00 см |
| WIDTH | 290.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | HD |
| MODEL: | HD-537 |
| PAVILION TYPE: | GAZEBO |
| LENGTH: | 290.00 см |
| WIDTH: | 290.00 см |
| HEIGHT: | 220.00 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WEIGHT: | 37.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | С ЕДНА СТРАНИЦА |
| EAN | 8934970980159 |







