| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 290.00 см |
| ШИРИНА | 290.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | HD |
| МОДЕЛ: | HD-537 |
| ТИП ПАВИЛИОН: | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА: | 290.00 см |
| ШИРИНА: | 290.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 220.00 см |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ТЕГЛО: | 37.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | С ЕДНА СТРАНИЦА |
| EAN | 8934970980159 |







