| FOR SANDING OF | МЕТАЛ |
| GRIT | 60 |
| DIAMETER MM | 125.00 мм |
| Brand | KLINGSPOR |
| FOR SANDING OF: | МЕТАЛ |
| GRIT: | 60 |
| DIAMETER MM: | 125.00 мм |
| EAN | 4014855208487 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR SANDING OF | МЕТАЛ |
| GRIT | 60 |
| DIAMETER MM | 125.00 мм |
| Brand | KLINGSPOR |
| FOR SANDING OF: | МЕТАЛ |
| GRIT: | 60 |
| DIAMETER MM: | 125.00 мм |
| EAN | 4014855208487 |