| GRIT | 60 |
| WIDTH | 40.00 мм |
| DIAMETER MM | 60.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| GRIT: | 60 |
| WIDTH: | 40.00 мм |
| DIAMETER MM: | 60.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОПАШКА - 6 ММ |
| EAN | 3165140388870 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| GRIT | 60 |
| WIDTH | 40.00 мм |
| DIAMETER MM | 60.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| GRIT: | 60 |
| WIDTH: | 40.00 мм |
| DIAMETER MM: | 60.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОПАШКА - 6 ММ |
| EAN | 3165140388870 |