| GRIT | 60 |
| LENGTH | 170.00 мм |
| WIDTH | 100.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| GRIT: | 60 |
| LENGTH: | 170.00 мм |
| WIDTH: | 100.00 мм |
| EAN | 3165140614900 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| GRIT | 60 |
| LENGTH | 170.00 мм |
| WIDTH | 100.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| GRIT: | 60 |
| LENGTH: | 170.00 мм |
| WIDTH: | 100.00 мм |
| EAN | 3165140614900 |