| FOR SANDING OF | БОЯ И ЛАК |
| LENGTH | 119.00 мм |
| WIDTH | 99.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR SANDING OF: | БОЯ И ЛАК |
| LENGTH: | 119.00 мм |
| WIDTH: | 99.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | КОНТУРНА МНОГО ФИНА ГЪБА |
| EAN | 3165140593441 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR SANDING OF | БОЯ И ЛАК |
| LENGTH | 119.00 мм |
| WIDTH | 99.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR SANDING OF: | БОЯ И ЛАК |
| LENGTH: | 119.00 мм |
| WIDTH: | 99.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | КОНТУРНА МНОГО ФИНА ГЪБА |
| EAN | 3165140593441 |