| FOR SANDING OF | БОЯ |
| GRIT | 280 |
| LENGTH | 230.00 мм |
| WIDTH | 280.00 мм |
| Brand | KLINGSPOR |
| FOR SANDING OF: | БОЯ |
| GRIT: | 280 |
| LENGTH: | 230.00 мм |
| WIDTH: | 280.00 мм |
| EAN | 4014855019830 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR SANDING OF | БОЯ |
| GRIT | 280 |
| LENGTH | 230.00 мм |
| WIDTH | 280.00 мм |
| Brand | KLINGSPOR |
| FOR SANDING OF: | БОЯ |
| GRIT: | 280 |
| LENGTH: | 230.00 мм |
| WIDTH: | 280.00 мм |
| EAN | 4014855019830 |