| FOR SANDING OF | МЕТАЛ |
| GRIT | 120 |
| LENGTH | 230.00 мм |
| WIDTH | 280.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR SANDING OF: | МЕТАЛ |
| GRIT: | 120 |
| LENGTH: | 230.00 мм |
| WIDTH: | 280.00 мм |
| EAN | 3165140162357 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR SANDING OF | МЕТАЛ |
| GRIT | 120 |
| LENGTH | 230.00 мм |
| WIDTH | 280.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR SANDING OF: | МЕТАЛ |
| GRIT: | 120 |
| LENGTH: | 230.00 мм |
| WIDTH: | 280.00 мм |
| EAN | 3165140162357 |