| FOR SANDING OF | БОЯ И ДЪРВО |
| GRIT | 60 |
| LENGTH | 280.00 мм |
| WIDTH | 230.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR SANDING OF: | БОЯ И ДЪРВО |
| GRIT: | 60 |
| LENGTH: | 280.00 мм |
| WIDTH: | 230.00 мм |
| EAN | 4059952542966 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR SANDING OF | БОЯ И ДЪРВО |
| GRIT | 60 |
| LENGTH | 280.00 мм |
| WIDTH | 230.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR SANDING OF: | БОЯ И ДЪРВО |
| GRIT: | 60 |
| LENGTH: | 280.00 мм |
| WIDTH: | 230.00 мм |
| EAN | 4059952542966 |