| FOR SANDING OF | БОЯ И ДЪРВО |
| GRIT | 40 |
| LENGTH | 5000.00 мм |
| WIDTH | 93.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR SANDING OF: | БОЯ И ДЪРВО |
| GRIT: | 40 |
| LENGTH: | 5000.00 мм |
| WIDTH: | 93.00 мм |
| EAN | 3165140180672 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR SANDING OF | БОЯ И ДЪРВО |
| GRIT | 40 |
| LENGTH | 5000.00 мм |
| WIDTH | 93.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR SANDING OF: | БОЯ И ДЪРВО |
| GRIT: | 40 |
| LENGTH: | 5000.00 мм |
| WIDTH: | 93.00 мм |
| EAN | 3165140180672 |