| MATERIAL | МЕТАЛ |
| LENGTH | 150.00 см |
| Brand | VIDIMA |
| MODEL: | METALFLEX 1500 BF151AA |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| LENGTH: | 150.00 см |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800861107729 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| LENGTH | 150.00 см |
| Brand | VIDIMA |
| MODEL: | METALFLEX 1500 BF151AA |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| LENGTH: | 150.00 см |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800861107729 |