| POWER CONSUMPTION | 350 W |
| DISC MAXIMUM SIZE | 200 мм |
| Brand | RAPTER |
| MODEL: | RRHQ BG-100 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 350 W |
| DISC MAXIMUM SIZE: | 200 мм |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE: | 16.0 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 2950 |
| PRODUCT WEIGHT: | 9.000 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800755441403 |





