| TYPE | СТЕРЕО OVEREAR |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | EDIFIER |
| MODEL: | WH500 WHITE |
| CONNECTION TYPE: | WIRELESS |
| TYPE: | СТЕРЕО OVEREAR |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 16 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 91±3 dB SPL |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| INTERFACE: | Bluetooth 5.2 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6923520244607 |





















