| TYPE | ON-EAR |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | GENESIS |
| MODEL: | RADON 800 7.1 Black NSG-1791 |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | ON-EAR |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 116 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.8 м |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5901969431612 |























