| TYPE | TRUE WIRELESS IN-EAR |
| Brand | JBL |
| MODEL: | QUANTUM TWS AIR |
| CONNECTION TYPE: | WIRELESS |
| TYPE: | TRUE WIRELESS IN-EAR |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 16 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 102 dB |
| INTERFACE: | USB-C, Bluetooth |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281967870 |
















