| ТИП | TRUE WIRELESS IN-EAR |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | QUANTUM TWS AIR |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | БЕЗЖИЧНИ |
| ТИП: | TRUE WIRELESS IN-EAR |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 16 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 102 dB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C, Bluetooth |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6925281967870 |















