
PRO X 2 LIGHTSPEED
LIGHTSPEED безжичен
геймърски хедсет
Проектиран с помощта на професионални
геймъри за върхово представяне в състезанията.
НУЛЕВА ОПОЗИЦИЯ
Проектиран с помощта на професионални геймъри. Създаден за победа. Хедсетът PRO X 2 LIGHTSPEED разполага с професионален звук, LIGHTSPEED безжична връзка и върховен комфорт за най-разгорещените и интензивни състезателни сесии. Чуйте всяка стъпка и действие – дори „издърпване на предпазителя“ – с потапящия, всеобхватен звук, излъчен от графенови говорители.


НАГРАЖДАВАН ПРОФЕСИОНАЛЕН
ДИЗАЙН
PRO X 2 LIGHTSPEED е разработен съвместно с най-добрите професионални геймъри в света, за да премахне всяка бариера между вас и победата. Издигнете играта си до нови висоти с професионална технология, прецизен звук и целодневен комфорт.
50-МИЛИМЕТРОВИ
ГРАФЕНОВИ
ГОВОРИТЕЛИ
Графенът е революционен нов материал, който осигурява подобрена реакция, ненадминат звук и намалено звуково изкривяване. Графеновите драйвери на слушалките позволяват на играчите да чуят всеки звук в своята игра. Всяка стъпка, всяко действие – дори едва доловимо „издърпване на предпазителя“ – се чуват ясно, кристално и детайлно.


LIGHTSPEED БЕЗЖИЧНА ВРЪЗКА
Печелете със скоростта и надеждността на LIGHTSPEED – технология за шампиони, на която можете да разчитате. Получавате до 50 часа употреба с едно зареждане — плюс стабилен обхват на връзката до 30 метра разстояние.
УДОБНИ И ИЗДРЪЖЛИВИ
Играйте удобно под всякакъв ъгъл, с меките наушници от мемори пяна и въртящата се издръжлива панта. Наушниците се предлагат в изкуствена кожа или дишащ велур. PRO X 2 LIGHTSPEED постига перфектния баланс на комфорт и здравина благодарение на издръжливите алуминиеви материали и стоманената рамка.


ОПЦИИ ЗА МУЛТИСВЪРЗАНОСТ
Подгответе се за всяка ситуация с гъвкавите опции за връзка – LIGHTSPEED безжична връзка, Bluetooth и 3,5-милиметрова кабелна връзка.
ЯСНИ КОМУНИКАЦИИ
Елиминирайте пукането и съскането в комуникациите с 6-милиметровия кардиоиден микрофон с усъвършенстваната технология Blue VO!CE и подвижно рамо.


ТОЧНО, КРАТКО И ЯСНО
50-МИЛИМЕТРОВИ ГРАФЕНОВИ ГОВОРИТЕЛИ
ЧУЙТЕ ПОВЕЧЕ С УСЪВЪРШЕНСТВАН ЗВУК
LIGHTSPEED БЕЗЖИЧНА ВРЪЗКА
ДО 50 ЧАСА ЖИВОТ НА БАТЕРИЯТА
ИЗКЛЮЧИТЕЛНО УДОБСТВО
С МЕКИ НАУШНИЦИ И ВЪРТЯЩА СЕ ИЗДРЪЖЛИВА ПАНТА
МУЛТИСВЪРЗАНОСТ
НАСТРОЙКИ ЗА LIGHTSPEED, BLUETOOTH® И 3,5-МИЛИМЕТРОВА КАБЕЛНА ВРЪЗКА
| TYPE | STEREO OVER-EAR |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | LOGITECH |
| MODEL: | PRO X 2 LIGHTSPEED White |
| CONNECTION TYPE: | WIRELESS |
| TYPE: | STEREO OVER-EAR |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 38 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 87.8 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.8 м |
| INTERFACE: | USB-A, 4 POLE AUX, WIRELESS,BT |
| Gaming: | Yes |
| STREAMING: | Yes |
| KIND: | HEADPHONES |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5099206109063 |






















