| TYPE | OVER-EAR |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | RAZER |
| MODEL: | BLACKSHARK V2 HyperSpeed WHITE |
| CONNECTION TYPE: | WIRELESS |
| TYPE: | OVER-EAR |
| FREQUENCY RANGE: | 12 Hz – 28 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 100 dBSPL/mW @ 1 kHz |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.8 м |
| Gaming: | Yes |
| STREAMING: | Yes |
| KIND: | HEADPHONES |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8886419378204 |


















