| TYPE | СТЕРЕО OVER-EAR |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | JBL |
| MODEL: | QUANTUM 400 BLK 3D surround |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | СТЕРЕО OVER-EAR |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 98 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.2 м |
| Gaming: | Yes |
| STREAMING: | Yes |
| KIND: | HEADPHONES |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281969683 |

















