| TYPE | STEREO OVER HEAD |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | WHITE SHARK |
| MODEL: | GH-2044 WOLF |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | STEREO OVER HEAD |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 16 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 110 +/- 3 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 736373267398 |



















