| ТИП | STEREO OVER HEAD |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Да |
| Марка | WHITE SHARK |
| МОДЕЛ: | GH-2044 WOLF |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | STEREO OVER HEAD |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 16 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 110 +/- 3 dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 736373267398 |



















