| DISPLAY SIZE INCH | 1.38 " |
| NFC | No |
| MICROHPONE | Yes |
| SPO2 | Yes |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | FIT WATCH 5010 PINK 178616 |
| DISPLAY TYPE: | LCD |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.38 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 3.50 см |
| GPS: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | No |
| NFC: | No |
| CAMERA: | No |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | Yes |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | Yes |
| BURNED CALORIES: | Yes |
| BAROMETER: | No |
| COMPASS: | No |
| SPO2: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | IP68 |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 60 g |
| CASE SIZE: | 46 MM |
| DIMENSION: | 52X46X14 MM |
| BATTERY TYPE: | 300 mAh |
| COMPATIBILITY: | ANDROID, IOS |
| COLOUR: | РОЗОВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4047443523518 |




















