| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.38 " |
| NFC | Не |
| МИКРОФОН | Да |
| SPO2 | Да |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | FIT WATCH 5010 PINK 178616 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LCD |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.38 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.50 см |
| GPS: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Не |
| NFC: | Не |
| КАМЕРА: | Не |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| БАРОМЕТЪР: | Не |
| КОМПАС: | Не |
| SPO2: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP68 |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 60 g |
| РАЗМЕР НА КОРПУСА: | 46 MM |
| РАЗМЕР: | 52X46X14 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 300 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ЦВЯТ: | РОЗОВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4047443523518 |



















