| DISPLAY SIZE INCH | 2.01 " |
| NFC | No |
| MICROHPONE | Yes |
| SPO2 | Yes |
| Brand | MYPHONE |
| MODEL: | WATCH TOOL GREEN |
| DISPLAY TYPE: | IPS |
| RESOLUTION: | 240x296 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.01 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 5.11 см |
| INTERNAL MEMORY: | 640 KB, RAM: 578 KB |
| CPU: | RTK 8763EWE |
| GPS: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| NFC: | No |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | Yes |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | Yes |
| BURNED CALORIES: | Yes |
| ALTIMETER: | No |
| BAROMETER: | No |
| COMPASS: | No |
| SPO2: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | IP67 |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 41.5 g |
| CASE SIZE: | 42 MM |
| DIMENSION: | 42X50X12 MM |
| BATTERY TYPE: | 300 mAh |
| COMPATIBILITY: | ANDROID, iOS |
| OTHERS: | ФЕНЕРЧЕ |
| COLOUR: | GREEN |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5902983627722 |



















