| DISPLAY SIZE INCH | 1.93 " |
| NFC | No |
| MICROHPONE | Yes |
| SPO2 | Yes |
| Brand | XMART |
| MODEL: | AM1130B AMOLED BLACK |
| DISPLAY TYPE: | AMOLED |
| RESOLUTION: | 368x448 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.93 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 4.90 см |
| CPU: | RTL8773EWE-VP |
| GPS: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | No |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | Yes |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | Yes |
| BURNED CALORIES: | Yes |
| ALTIMETER: | No |
| BAROMETER: | No |
| COMPASS: | No |
| SPO2: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | IP67 |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 50 g |
| DIMENSION: | 49X38X9.5 ММ |
| BATTERY TYPE: | 230 mAh |
| COMPATIBILITY: | IOS, ANDROID |
| OTHERS: | РАБОТИ С GLORYFIT APP |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202100440 |






















