| DISPLAY SIZE INCH | 1.28 " |
| SIM CARD TYPE | NANO |
| NFC | No |
| MICROHPONE | Yes |
| SPO2 | No |
| Brand | XMART |
| MODEL: | KIDS GPS 4GR BLUE |
| DISPLAY TYPE: | IPS |
| RESOLUTION: | 240×240 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.28 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 3.25 см |
| SIM CARD TYPE: | NANO |
| GPS: | Yes |
| BLUETOOTH: | No |
| WLAN: | No |
| CAMERA: | Yes |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | No |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | No |
| BURNED CALORIES: | Yes |
| ALTIMETER: | No |
| BAROMETER: | No |
| COMPASS: | No |
| SPO2: | No |
| DUST/WATER PROOF: | IP67 |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 48 g |
| DIMENSION: | 49.5X46X16.5 ММ |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| COLOUR: | BLUE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202097078 |


















