| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.28 " |
| ТИП SIM КАРТА | NANO |
| NFC | Не |
| МИКРОФОН | Да |
| SPO2 | Не |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | KIDS GPS 4GR BLUE |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 240×240 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.28 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.25 см |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO |
| GPS: | Да |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Не |
| КАМЕРА: | Да |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Не |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Не |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| АЛТИМЕТЪР: | Не |
| БАРОМЕТЪР: | Не |
| КОМПАС: | Не |
| SPO2: | Не |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP67 |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 48 g |
| РАЗМЕР: | 49.5X46X16.5 ММ |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ЦВЯТ: | BLUE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202097078 |























