| CPU | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| DISPLAY SIZE INCH | 6.56 " |
| INTERNAL MEMORY | 512 GB |
| RAM | 16 GB |
| REAR CAMERA RESOLUTION | 50+50+50 MP |
| BATTERY CAPACITY | 6000 mAh |
| Brand | MOTOROLA |
| MODEL: | RAZR FOLD |
| CPU: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| TYPE: | SMARTPHONE |
| DISPLAY SIZE INCH: | 6.56 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 16.66 см |
| DISPLAY TYPE: | LTPO pOLED, 165 Hz |
| RESOLUTION: | 2640x1080 |
| INTERNAL MEMORY: | 512 GB |
| RAM: | 16 GB |
| REAR CAMERA RESOLUTION: | 50+50+50 MP |
| FRONT CAMERA: | Single |
| FRONT CAMERA RESOLUTION: | 20 MP |
| AUTOFOCUS: | Yes |
| FLASH: | Yes |
| VIDEO RECORDING: | Yes |
| VIDEOPLAYER: | Yes |
| OS: | ANDROID |
| VERSION: | 16 |
| DUAL SIM: | Yes |
| SIM CARD TYPE: | NANO+eSIM |
| GPS: | Yes |
| A-GPS SUPPORT: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| NFC: | Yes |
| 3G: | Yes |
| 4G: | Yes |
| 5G: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | IP49 |
| WEIGHT: | 243 g |
| DIMENSION: | 160.05×73.6×9.89 MM |
| BATTERY CAPACITY: | 6000 mAh |
| INTERFACE: | USB TYPE-C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| OTHERS: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| EAN | 840493610849 |
































