| TOTAL POWER | 315 W |
| WI-FI | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | HARMAN KARDON |
| MODEL: | ENCHANT 1100 |
| TOTAL POWER: | 315 W |
| SOUND SYSTEM: | DOLBY ATMOS, DTS:X |
| WI-FI: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| USB: | Yes |
| OPTICAL INPUT: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 1200130004940 |









i
"" Today
| TOTAL POWER | 315 W |
| WI-FI | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | HARMAN KARDON |
| MODEL: | ENCHANT 1100 |
| TOTAL POWER: | 315 W |
| SOUND SYSTEM: | DOLBY ATMOS, DTS:X |
| WI-FI: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| USB: | Yes |
| OPTICAL INPUT: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 1200130004940 |