| CHANNELS | 6 |
| TOTAL POWER | 180 W |
| WI-FI | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | SA-RS5S |
| CHANNELS: | 6 |
| TOTAL POWER: | 180 W |
| WI-FI: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736134607 |












| CHANNELS | 6 |
| TOTAL POWER | 180 W |
| WI-FI | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | SA-RS5S |
| CHANNELS: | 6 |
| TOTAL POWER: | 180 W |
| WI-FI: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736134607 |