| БРОЙ КАНАЛИ | 6 |
| ОБЩА МОЩНОСТ | 180 W |
| WI-FI | Да |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | SA-RS5S |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 6 |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 180 W |
| WI-FI: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736134607 |













| БРОЙ КАНАЛИ | 6 |
| ОБЩА МОЩНОСТ | 180 W |
| WI-FI | Да |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | SA-RS5S |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 6 |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 180 W |
| WI-FI: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736134607 |