| MATERIAL | МЕТАЛ |
| WIDTH | 1200.00 мм |
| HEIGHT | 1950.00 мм |
| DEPTH-MM | 600.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 5 |
| PAYLOAD | 260.00 kg |
| Brand | GRIMA |
| MODEL: | 195X120X60 СМ. |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| WIDTH: | 1200.00 мм |
| HEIGHT: | 1950.00 мм |
| DEPTH-MM: | 600.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES: | 5 |
| PAYLOAD: | 260.00 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СГЛОБЯВАНЕ БЕЗ БОЛТОВЕ |
| EAN | 8022388006094 |


