| MATERIAL | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH | 1200.00 мм |
| HEIGHT | 870.00 мм |
| DEPTH-MM | 600.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 2 |
| PAYLOAD | 600.00 kg |
| Brand | KOVONA |
| MODEL: | HEAVY 87Х120Х60 СМ. |
| MATERIAL: | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH: | 1200.00 мм |
| HEIGHT: | 870.00 мм |
| DEPTH-MM: | 600.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES: | 2 |
| PAYLOAD: | 600.00 kg |
| COLOUR: | СИН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МОНТАЖ БЕЗ БОЛТОВЕ |
| EAN | 8595145608515 |


