| MATERIAL | СТОМАНА |
| CAPACITY | 80 l |
| PAYLOAD | 100.00 kg |
| Brand | HOME DECOR |
| MODEL: | WB4024/WB5204 |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| CAPACITY: | 80 l |
| PAYLOAD: | 100.00 kg |
| EAN | 3800148491350 |



7.50 € / 14.67 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | СТОМАНА |
| CAPACITY | 80 l |
| PAYLOAD | 100.00 kg |
| Brand | HOME DECOR |
| MODEL: | WB4024/WB5204 |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| CAPACITY: | 80 l |
| PAYLOAD: | 100.00 kg |
| EAN | 3800148491350 |