| SPEED | до 10/100 MBPS |
| Brand | CUDY |
| MODEL: | FS1010P 8 PORTS 120 W PoE |
| SPEED: | до 10/100 MBPS |
| NUMBEROFPORTS: | 10 БР |
| MAC ADDRESS: | 8K |
| TYPE: | PoE+ SWITCH |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6971690790974 |







i
"" in 7 days
| SPEED | до 10/100 MBPS |
| Brand | CUDY |
| MODEL: | FS1010P 8 PORTS 120 W PoE |
| SPEED: | до 10/100 MBPS |
| NUMBEROFPORTS: | 10 БР |
| MAC ADDRESS: | 8K |
| TYPE: | PoE+ SWITCH |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6971690790974 |