| СКОРОСТ | до 10/100 MBPS |
| Марка | CUDY |
| МОДЕЛ: | FS1010P 8 PORTS 120 W PoE |
| СКОРОСТ: | до 10/100 MBPS |
| БРОЙ ПОРТОВЕ: | 10 БР |
| МАС АДРЕС: | 8K |
| ТИП: | PoE+ SWITCH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6971690790974 |







i
"" до 7 дни
| СКОРОСТ | до 10/100 MBPS |
| Марка | CUDY |
| МОДЕЛ: | FS1010P 8 PORTS 120 W PoE |
| СКОРОСТ: | до 10/100 MBPS |
| БРОЙ ПОРТОВЕ: | 10 БР |
| МАС АДРЕС: | 8K |
| ТИП: | PoE+ SWITCH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6971690790974 |